حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۷

ویژه برنامه افطار ( ماه ماه ) - صفحه محتوایی صدا

 

 

ویژه برنامه افطار ( ماه ماه )

تهیه کننده : فاطمه حیدری مشهور

نویسنده : حیدری مشهور

گویندگان : غلامرضا جمشیدی ، فاطمه خسروی

گزارشگر : زهرا اعظمی

دستیار تهیه : میلاد حسینی

ارتباطات : نسیم دشتی کیا

ماه رمضان ماه ضيافت و ميهماني است، در اين ضيافت پرشكوه و بي نظير، صاحب خانه و ميزبان، پروردگار جهان و ميهمانان، بندگان فقير و محتاج خداي سبحان، هستند و غذاهاي لذت بخش اين سفره رنگين و منحصر به فرد مائده هاي آسماني: روزه داري وچشم پوشي از لذائذ دنيوي، تلاوت قرآن، احياء و شب زنده داري، دعا و نيايش، طلب غفران و رحمت الهي و... است و ثمره اي كه انتظار مي رود از اين ميهماني پرشكوه و بي سابقه، عايد حال ميهمانان شود، تقواي الهي است .

ماه رمضان ماه بسیج مومنان برای شرکت در مهمانی خداست ماهی که مومنان با نشستن بر سر سفره های بی منتهای نعمت خداوند، تلاش می کنند تا زنجیرهای بردگی و اسارت را با کثرت استغفار و بلند کردن دستان به نیایش و سجده های خالصانه پاره می کنند و می کوشند تا بیاموزند که رفاه مادی و آسایش زندگی و بهره مندی از مواهب طبیعت و امیال نفسانی، هدف والای الهی و انسانی نیست، بلکه وسیله ای برای تعالی و تکامل انسانی و رسیدن به قله های رفیع انسانیت است.

آوای مهر و دوستی رادیو کرمانشاه به منظور همراهی با مخاطبان وفادار خود و مومنان روزه دار، امسال هم ویژه برنامه "ماه ماه " را برای پخش در افطارهای ماه مبارک رمضان پیش بینی کرده است.

سال تولید: بهار97
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.