حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۷

ويژه برنامه های صدا و سیمای گلستان در سوگ آفتاب و قیام خونین 15 خرداد - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

ويژه برنامه های صدا و سیمای گلستان در سوگ آفتاب و قیام خونین 15 خرداد

ويژه برنامه های صدا و سیمای گلستان در سوگ آفتاب و قیام خونین 15 خرداد

 

صدا وسيمای گلستان همزمان با بیست و نهمین سالگرد ارتحال بنیان گذارکبیر انقلاب و قیام خونین 15 خرداد 42  مجموعه برنامه هايی را برای این ايام تهيه و تدارک ديده است .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان ، سيمای گلستان  با ویژه برنامه "هجر آفتاب" بصورت ضبطی شب ارتحال جانگداز امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد ساعت 22:00 به مدت 45 دقیقه  با حضور کارشناسان مذهبی شیعه و سنی، با بیان نقش امام خمینی در وحدت جامعه، شاعر، نقاش و هنرمند، آرم و وله و کلام امام خمینی (ره)، حضور کارشناس مسائل تاریخی در خصوص نقش پررنگ مردم گرگان در قیام 15 خرداد و... به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد مهدی ناصری 14 و 15 خرداد  تقدیم بینندگان همیشه همراه شبکه گلستان می شود.

رادیو گرگان هم در خصوص این ایام ویژه برنامه زنده در سالروز رحلت امام خمینی (ره) و قيام 15 خرداد با عنوان "سوگ آفتاب" به تهیه کنندگی و نویسندگی محمد مهدی عاقل حقیقی و سونیا سعادت فر بصورت زنده ساعت 9:00 تا 11:00  14 و 15 خرداد تقدیم شنوندگان رادیو می شود.

رادیو ترکمنی برون مرزی دو ویژه برنامه به نام "سایرایاراولکام" به مدت 300 دقیقه بصورت زنده از رادیو ترکمنی با حضور کارشناسان مذهبی، گزارشهای مردمی و ...دارد. تهیه کنندگی این دو برنامه را احمد قرنجیک و لطیف دوجی  بر عهده دارند.

معاونت خبر مركز گلستان دو گزارش ویژه خبری این ایام و پوشش 30 برنامه ی ستاد گرامیداشت رحلت امام (ره) و قیام 15 خرداد و پخش مستند تولیدهای ویژه خبری، پوشش و اطلاع رسانی وسیع خبری از سراسر استان و ارسال به شبکه های سراسری برای این ایام در نظر گرفته است.