حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۷

طرح نو رادیو فارس در شب های قدر - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

طرح نو رادیو فارس در شب های قدر

طرح نو رادیو فارس در شب های قدر

 

رادیو فارس با همکاری معاونت فنی برای نخستین بار همزمان صدا و تصویر فرازهای دعای جوشن کبیر و ابوحمزه ثمالی در رادیو نما را پخش کرد.

رادیو نما مدتی است مهمان خانه های علاقه مندان به رادیو فارس است و ظرفیت مناسبی برای بهره بردن آنان ایجاد کرده تا مخاطبان با شنیدن صدای رادیو، تصاویر متناسب دلنشینی را تجربه کنند.

شب های پرخیر و برکت قدر و قرائت دعاهای وارده بسیاری که در آنها توصیه شده است فرصت بی نظیری برای استفاده حداکثری مخاطبان این رسانه جدید از حال و هوای راز و نیاز برنامه های تدارک دیده شده در رادیو بود.

با آماده سازی کامل بخش های دعای جوشن کبیر و ابوحمزه ثمالی و گرافیک مناسب و نظارت در پخش رادیو، امکان پخش همزمان دعا و تصویر آن که در انتقال معانی و حس دعا بسیار راهگشاست، برای نخستین بار فراهم شد.

این اقدام علاوه بر تحسین مدیران ستادی از جمله کمالی مدیر کل صدای استان ها با استقبال شنوندگان نیز روبرو شده است و همکاران پرتلاش رادیو را برآن داشته تا با تکمیل تجربه این ظرفیت جدید، برای سایر برنامه ها گامی بلند در راستای میل و نیاز مخاطب بردارند . این خلاقیت برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات صدا وسیمای فارس ثبت کرد.

گفتنی است در پخش این دعاهای شریفه نزدیک به 300 قطعه تصویر با گرافیک مناسب و با تلاش همکاران پخش صدای مرکز فارس تهیه شده است.