حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۲ آذر ۱۳۹۷

صدا و سیمای گلستان آئینه حضور مردم در روز قدس - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

صدا و سیمای گلستان آئینه حضور مردم در روز قدس

صدا و سیمای گلستان آئینه حضور مردم در روز قدس

 

صدا و سیمای مرکز گلستان برنامه های "حماسه پایدار" و "زیتون سربلند " را  به مناسبت روز جهانی قدس  روی آنتن می‌برد.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گلستان، صدا و سیمای مركز استان در یوم الله روز قدس ویژه برنامه هایی را با نام  راهپیمایی حماسه پایدار و نخل سربلند تهیه و پخش می‌كند.
حضور گسترده مردم مومن و انقلابی استان گلستان در راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم فلسطین و غزه در یوم الله روز قدس در  برنامه  " حماسه پایدار " به نمایش گذاشته می‌شود.
این برنامه تلویزیونی از ساعت 9:00  تا 13:00  جمعه 2 تیر ضمن پخش زنده راهپیمایی مردم شهر گرگان و سایر شهرستان های استان، ارتباط با شبكه های مختلف سراسری، مصاحبه با مردم، پخش بیانیه های ارگانها و سازمانها،  مصاحبه با مسئولان استان، پخش سرودهای ملی و محلی، موسیقی زنده،  پیام های بینندگان و شعارهای انقلابی برای آزادی قدس عزیز و تبیین اهداف حضرت امام خمینی و بینش عمیق ایشان از نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان را روی آنتن می برد.
همچنین شبکه گلستان 4 اکیپ سیار تولید سیما نیز در شهر گرگان یکی میدان عباسعلی به تهیه کنندگی مسعود ناصری و یکی در مصلی به تهیه کنندگی احمد گرایلی و اکیپ سیار دیگر مقابل کفش وین به تهیه کنندگی حمید رضا دنکوب  و یکی  دیگر در چهارراه میرکریم به تهیه کنندگی حمید درباری حضور پرشور مردم در حمایت از ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین و غزه را به جهانیان نشان خواهند داد.
مجری گزارشگرهای این روز را علی رجبلو، مهدی حاجی احمدی و وحید حسین زاده بر عهده دارند.
 شبكه استانی صدای گرگان هم به منظور انعكاس حضور مردم حق جوی استان در این راهپیمایی، ویژه برنامه ای را با نام "زیتون سربلند" تدارک دیده است.
این برنامه به تهیه كنندگی حمید کاویانی  و نوسیندگی شهده شاکری نژاد از ساعت 8:30 صبح آغاز و تا اذان ظهر بصورت زنده با دعوت از كارشناسان سیاسی و فرهنگی، پخش پیامهای نماینده ولی فقیه در استان و استاندار، ارتباط تلفنی با ائمه جمعه و فرمانداران و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، پخش سخنان امام(ره) و رهبری، حضور مردم استان در راهپیمایی روز قدس، انزجار مردم ولایتمدار استان از رژیم غاصب اسرائیل را منعكس خواهد كرد.
گویندگان این برنامه مهدی رایجی و مریم ملانوروزی و تمام گزارشگران رادیو در سطح استان این برنامه را پوشش می دهند.
حوزه خبر این مركز هم به منظور انعكاس حضور مردم حق جوی استان در این راهپیمایی نیز  در 30 نقطه استان گلستان  شامل  25 اکیپ خبری در گرگان و شهرستان های استان مستقر كرده و همگام با مردم در راهپیمایی شركت خواهند كرد و ضمن ارائه گزارش های مردمی، اخبار راهپیمایی با شكوه مردم را به اطلاع مخاطبان می‌رسانند.