حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۷

رئيس رسانه ملي در همايش تجليل از علمداران خليج فارس خبر داد: - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

رئيس رسانه ملي در همايش تجليل از علمداران خليج فارس خبر داد:

لزوم هوشياري مردم و مسئولين در برابر فتنه بزرگ آمريكا در 22 ارديبهشت

رئيس رسانه ملي در همايش تجليل از علمداران خليج فارس خبر داد:

رئيس سازمان صداوسيما از حركت جديد رسانه‌اي آمريكا عليه ملت ايران در 22 ارديبهشت به عنوان فتنه‌اي بزرگ ياد كرد و خواستار هوشياري مردم و مسئولان در برابر اين حركت پيچيده سياسي- رسانه اي شد.
به گزارش روابط عمومي معاونت امور استان ها،  دكتر علي عسكري در همايش تجليل از علمداران خليج فارس در بوشهر با تاكيد بر حفظ وحدت ملي در برابر اين فتنه بزرگ افزود: آن‌ها در 22 ارديبهشت مي‌خواهند فتح‌باب جديدي كنند و قدرت موشكي و حضور منطقه‌اي ايران را به مذاكره بكشانند.
 رئيس رسانه ملي با تاكيد بر حفظ وحدت و يكپارچگي كشور در اين مقطع حساس تصريح كرد: ملت ايران بايد بر روي مواردي كه به قدرت و امنيت كشور بستگي دارد، كاملاً قدرتمندانه بايستد و وحدت خود را حفظ كند.
 دكتر علي عسكري با بيان اينكه آن‌ها مي‌خواهند توانمندي موشكي را از ما بگيرند و قدرت ايران را در منطقه كم رنگ كنند تاكيد كرد: مذاكره درباره توان موشكي و حضور منطقه‌اي ايران از خط قرمزهاي امنيت ملي ما است و آقاي ترامپ بايد بداند كه در اين هدف خود شكست خواهد خورد.
 وي با بيان اينكه آنها با اين عمليات رواني وحدت ملت را هدف قرار داده اند گفت: ما الان در معرض يك جنگ بزرگ فرهنگي و رسانه‌اي هستيم و آمريكايي‌ها تلاش مي‌كنند با ديپلماسي و حمايت رسانه‌اي روي محاسبات و وحدت ملت ايران تاثير گذارند پس لازم است در اين خصوص كاملاً هوشيار باشيم.
 رئيس رسانه ملي با اشاره به موضع واحد مسئولان نظام افزود: بارها مسئولان كشور، دولت محترم و هيئت‌هاي مذاكره كننده جمهوري اسلامي ايران گفته‌اند توان موشكي و حضور منطقه‌اي ايران قابل مذاكره نيست و اين موضع همچنان ادامه دارد.
 رئيس رسانه ملي با بيان اينكه امروز، ايران در قله عظمت و توانمندي قرار دارد خاطرنشان كرد: الطاف الهي و تدابير رهبري انقلاب و همچنين هماهنگي ميان قواي كشور سبب شده تا بتوانيم راه خودمان را پيش برويم و با نصرت الهي، گام هاي بيشتري برداريم.
 دكتر علي عسكري در ادامه سخنانش به توطئه هاي مثلث آمريكا، رژيم صهيونيستي و عربستان سعودي براي خلق داعش در منطقه عراق و شامات و جنايات بي رحمانه در اين كشورها به منظور ضربه زدن به جمهوري اسلامي ايران و ايجاد امنيت براي رژيم صهيونيستي اشاره كرد و گفت: آن‌ها بدانند كه امروزه جمهوري اسلامي ايران به قدرت بزرگ منطقه‌اي تبديل شده است و دولت، ملت و نيروي قدس سپاه پاسداران به ياري دولت و مردم عراق و سوريه شتافتند و بر داعش غلبه كردند.
 او افزود: قهرماني هاي مردم و مبارزان ايراني نگذاشت تا مثلث شوم آمريكا، رژيم صهيونيستي و عربستان سعودي به اهداف شوم خود برسند و به لطف الهي شكست سنگيني خوردند.
 رئيس رسانه ملي در بخش ديگري از سخنانش در همايش گراميداشت روز ملي خليج فارس، به بيان روايت سلحشوري هاي مردمان استان بوشهر پرداخت و گفت: استان بوشهر داراي سابقه فرهنگي، اجتماعي و تمدني خاص است و در يك كلمه مي توانيم بگوييم كه اين استان، تمدن ساز و يكي از مراكز شكل گيري تمدن اسلامي- ايراني است.
او افزود: استان بوشهر، استان زرخيزي است كه از منابع غني نفت، گاز و پتروشيمي بهره مند است و انسان هاي ارزشمند، فاخر و فعال اقتصادي استان، در تراز بالاي منطقه اي و بين المللي فعاليت مي كنند.
 دكتر علي عسكري، بيكاري را مشكل عمده و آزاردهنده جوانان استان بوشهر عنوان كرد و گفت: بر اساس پيام نوروزي رهبر معظم انقلاب مبني بر حمايت از كالاي ايراني، با همت مسئولان استاني و ايجاد صنايع پايين دستي مانند پتروشيمي، مي توانيم مشاغل فراواني ايجاد كنيم و اشتغال استان را به صد در صد برسانيم و رسانه ملي و مركز صداوسيماي بوشهر، استان را در مسير توسعه پايدار و اقتصادي ياري خواهد كرد.
 رئيس رسانه ملي سپس به سلحشوري هاي مردم استان بوشهر در برابر متجاوزان خارجي در طول تاريخ اشاره كرد و افزود: همسايگان ما در جنوب خليج فارس به ويژه ملك سلمان، پادشاه سعودي بداند كه در خطه بوشهر و جنوب كشور، قهرماناني زندگي مي كنند كه تحركات و اظهارات آنها را دائماً رصد مي كنند و اگر آتشفشان انقلابي مردم اين خطه فوران كند، جواب دندان شكني به آنها خواهد داد.