حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۷

تاكيد رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به همكاري با صدا و سیما - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

تاكيد رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به همكاري با صدا و سیما

تاكيد رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به همكاري با صدا و سیما

 

رئیس کمسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت : منابع مالی صداوسیما با حجم عملکرد و کارکردهای متفاوت و گستردگی فعالیت های سازمان صدا و سیما همخوانی ندارد و بايد براي رفع مشكلات با رسانه ملي همكاري ويژه اي داشت.

غلامرضا تاجگردون در حاشیه همایش معاونان صدای استان های رسانه ملی که در یاسوج برگزار شد گفت : همه نمایندگان مجلس و حتی مردم متفق القول بر این باورند که بین حجم سنگین فعالیت های رسانه ملی با اعتبارات تناسبی وجود ندارد و کمبود منابع مالی بر توسعه کمی و کیفی برنامه های این نهاد بزرگ فرهنگی تاثیر سوء گذاشته است .

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی به نقش بی بدیل رسانه ملی و اعتقاد نمایندگان مجلس و مسئولان به این نقش اشاره کرد و گفت : با توجه به رسالت خطیر صدا و سیما در بحث اطلاع رسانی، گسترش شبکه ها و گستردگی فعالیت ها باید توجه ويژه ای به تامین منابع مالی صدا و سیما داشت .

وی با اشاره به اینکه توقعات زیاد، نگاه های متفاوت و سلیقه های متعدد بار سنگین رسانه ملی را سنگین تر کرده است گفت : نگاه مجلس شورای اسلامی به مدیریت فعلی رسانه ملی، رویکرد جدید این رسانه، نحوه تعامل رسانه ملی با قوای سه گانه مثبت و خوشبینانه است.