آخرین به روز رسانی در زمان يكشنبه ، 30 آذر 1393 ، 17:18 انجام شده است.
   يكشنبه, 30 آذر 1393
صفحه اصلی >> مجسمه سازی
مجسمه سازی
( 0 رای )
يكشنبه ، 22 ارديبهشت 1392 ، 00:00

 

هنر تلاش انسان است برای به تصویر کشیدن درکی که از زیبایی دارد. برای جاودانه نمودن آنچه در فکر و دلش می گذرد و هنرمند از هر ابزاری که در اختیار دارد کمک می گیرد، تا هنرش را به نمایش بگذارد. وقتی که ابزار، فقط تکه سنگی باشد، هنر هم در قالب پیکره ها و مجسمه های سنگی بروز می کند. سنگ برای ذهنی که بهره کمتری از هنر دارد فقط سنگ است و بس. اما برای هر هنرمند، هر سنگ، آبستن اثری است که او را به سمت خود می خواند و در تولدش از او یاری می خواهد. به قول میکلآنژ، فرشته ای که در درون سنگ خوابیده، هنرمند را فرا می خواند تا به بهترین شکل بیرونش بکشد. اینجا دیگر نقطه تعالی سنگ است. سنگ یعنی اوج لذت روح. یعنی هنر.

 

Sculpture

art man is trying to portray a sense of beauty. To perpetuate his idea of what is going on and every tool at its disposal to help artists take their art to show up. When the tool is just a piece of rock art in the form of sculptures and stone sculptures to update. Stone for the mind is deprived of Art is just a stone's it. But for every artist, every stone, a work conceived that he sings to his side and help him will be born. According to Michelangelo, an angel lying on the stone, the artist calls to pull threw him the best. Here the rock uplift. Stone's soul orgasm. The arts.

 

کلمات کلیدی: کردستان – مجسمه سازی – هنر – سنگ

Keywords: Kurdistan – Sculpture – Art - Stone

 

مجسمه سازی

در نگاه بیشتر ببینید
کلمات کلیدی:
  
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز1291
mod_vvisit_counterدیروز1391
mod_vvisit_counterهمه746206

صفحه اصلی | سیما | صدا | موسیقی | اخبار | تولیدات ویژه وب | روابط عمومی| سوالات متداول| نظرات ، انتقادات و پیشنهادات
نشانی: سنندج، خیابان جام جم، صدا و سیمای مرکز کردستان - تلفن: 5-33623800-087
تمام حقوق این سایت متعلق یه صدا و سیمای مرکز کردستان میباشد.هرگونه برداشت با ذکر منبع بلامانع است.
برای مشاهده بهتر صفحه از مرورگرهای اینترنت اکسپلور 8+، فایرفاکس یا کروم استفاده کنید.