صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران
 چهارشنبه , 02/مهر/1393
آخرين بروزرساني در زمان سه شنبه ، 1 مهر 1393 ، 13:38 انجام شده است.

??? ? ????? ???? ???????
نماینده ولی فقیه در کردستان  در دیدار با کارکنان تعاون استان به کار گروهی و اهمیت روحیه تعاون و همکاری اشاره... .::. رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: ترویج نگاه سلامت محور در سال تحول سلامت امری ضروری است که دانشگاه علوم... .::. پانزدهمین کنفرانس آموزش فیزیک کشور در سنندج با تجلیل از برگزیدگان  برگزیدگان این کنفرانس  به کار خود پایان... .::. گردهمایی 700 اندیشمند فیزیک در سنندج .::. سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در قالب ۹۹ برنامه اجرایی می‌شود .::. شورای معتمد خبرنگاران و پلیس در کردستان تشکیل شد .::. خدمت در کمیته امداد توفیقی الهی است .::. جمع آوری 4 ميليارد و 228 ميليون و 550 هزار ريال به آوارگان كرد عراقی .::. تدریس 20 رشته جدید در دانشگاه کردستان از مهرماه امسال .::. تشکیل شورای پشتیبانی سوادآموزی در سطح استان كردستان .::.
صفحه اصلی فرهنگی اختتامیه ضیافت اندیشه

اختتامیه ضیافت اندیشه
سه شنبه ، 18 تیر 1392 ، 07:47

مراسم اختتامیه ضیافت اندیشه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج برگزار شد .

نماینده ولی فقیه در استان در این مراسم با اشاره به جاری شدن دستورات قرآن در زندگی انسان انس با این کتاب آسمانی را مایه سعادت وخوشبختی بشریت دانست وگفت:هروقت اخلاق ورفتار انسان رنگ وبوی خدایی پیدا کند هیچ چیزی نمیتواند کانون خانواده را دچار تزلزل کند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی قرآن را کتاب سعادت وخوشبختی انسانها دانست وگفت:این کتاب آسمانی برای تمامی جنبه های زندگی بشر برنامه ای  کامل دارد .

اختتامیه ضیافت اندیشه

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

. نظر شما پس از تایید نمایش داده میشود.
لطفا نظر خود را فقط در رابطه با مطلب بالا ارایه دهید .